Pixy U3 UV DTF nyomtató, 60 cm, 3xEpson i3200 U1
Az UV DTF nyomtatás a nyomdaipar egyik legújabb fejlesztése, amely során a képeket egy transzferfóliára nyomtatják, majd különféle hordozókra viszik át. Ez a technológia nagyobb rugalmasságot kínál, mivel számos anyagon alkalmazható, beleértve az ívelt és egyenetlen felületeket is.
Fő jellemzők
A Pixy U3 élénk színekkel és kiváló minőségben, akár 2400 dpi felbontásban képes nyomtatni a transzferfóliára. A 60 cm-es nyomtatási szélességgel, három Epson I3200 U1 nyomtatófejjel és CMYK + WH + V színkonfigurációval a Pixy U3 ideális matricák nyomtatására, legyen szó ajándékdobozokról, fémtokokról, promóciós termékekről, hőálló tárgyakról, fáról, kerámiáról, üvegről, palackokról, bőrről, bögrékről és sok más felületről.

Műszaki adatok
| Modell | Pixy U3 |
| Nyomtatófej | 3 X Epson I3200 U1 |
| Nyomtatási technológia | Piezo, változó cseppméret technológiával |
| Tinta | UV tinta |
| Színkonfiguráció | CMYK + WH + V |
| Tintaadagoló rendszer | Bulk rendszer |
| Tartály kapacitás | 1800 ml |
| Maximális nyomtatási szélesség | Max. 600 mm |
| Adat kapcsolat | Ethernet |
| Működési környezet | Hőmérséklet: 20–30 °C Páratartalom: 40–60% |
| Nyomtatási sebesség | Production: 720×1200 dpi - 10 m²/h High-res: 720×1800 dpi - 7 m²/h Photo: 720×2400 dpi - 4 m²/h |
| Szoftver | Onyx |
| Áramellátás | 50 Hz/AC, 220 V / 110 V |
| Külső méretek (L × W × H) | 1800 × 863 × 1625 mm |
| Súly | 180 kg |
Videó
Csak bejelentkezett és a terméket már megvásárolt felhasználók írhatnak véleményt.

Értékelések
Még nincsenek értékelések.